Volejte, smskujte, prozvánějte. Pomůžeme!

736 624 307


Odkup nemovitosti, pozemku, bytu

Prostřednictvím této aplikace můžete podat návrh na odkup nemovitosti, bytu, pozemku, rodinného domu, chaty, chalupy a dalších realit. Vykupujeme i družstevní byty, nemovitosti zatížené exekucí, exekučním příkazem k prodeji nemovitosti. Odkupujeme po celé České republice, vyplácíme až 90% tržní hodnoty nemovitosti. tržní hodnotu stanoví náš kvalifikovaný pracovník při prohlídce. Zde musíme upozornit, že někteří vlastníci nemovitostí, mají značně zkreslené představy o cenách realit a proto je důležitá osobní prohlídka pracovníkem. Přemrštěné cenové požadavky bohužel nemůžeme akceptovat, jelikož jsou s převodem nemovitosti spojené další náklady, jako daň z převodu, daň z příjmu atd.

Odkupujeme do dvou dnů, peníze i do 24 hodin formou zálohy.

Stačí vyplnit formulář, nebo zavolat. Vhodné vyplnit formulář a poslat fotografie, včetně číslo z katastru nemovitostí, abychom byli schopni se lépe připravit na jednání a stanovit cenu odkupu, abychom se vyhnuli případným nedorozumněním.

Jakmile obdržíme vaši nabídku bude vás do 24 hodin kontaktovat náš spolupracovník, se kterým se domluvíte na prohlídce nemovitosti.

Na místě, po prohlídce vám náš pracovník sdělí další postup, včetně návrhu na cenu, za kterou jsme schopni nemovitost odkoupit.

Po vašem stanovisku se domluvíme na dalším postupu, tak, abyste měli peníze co nejrychleji a abychom byt, dům, či pozemek odkoupili.

Zařídíme veškerý servis, právní, převod na katastru, smlouvy atd.Kontakt: info@odkup.eu

Potřebuji pomoci s řešením exekuce na nemovitosti v okrese:
Odkup nemovitostí